Par mieru un brīvību Ukrainai

3. marts, 2022

Domās, sirdīs un darbos mēs esam kopā ar Ukrainu un ukraiņu tautu! Nav vārdos izsakāms tas, ko šobrīd spiesta pārdzīvot ukraiņu tauta. Miers ir zudis, ir nežēlīga cīņa par brīvību un neatkarību. Pasaule mainījusies vienas nakts laikā, kara šausmām skarot mūsu līdzcilvēkus un viņu ikdienu, apdraudot globālās drošības pamatus. 

“Mēs absolūti nosodām Krievijas un Baltkrievijas vadības militāro agresiju un karu. Pilnībā atbalstām visas sankcijas pret agresoriem, tāpēc arī mēs esam pārtraukuši tirdzniecības saites ar Krieviju un Baltkrieviju. Mēs esam pārliecināti, ka šis karš nav krievu vai baltkrievu tautu vārdā, bet gan Putina un tā kliķes radīts. Mūsu uzņēmumā plecu pie pleca strādā krietni, labsirdīgi krievu un citu tautību pārstāvji,” uzsver AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs Stefan Jugel.

Atbalstām un iesaistāmies palīdzības sniegšanā un vēlam brīvību un mieru Ukrainai. Esam atvērti, lai mūsu komandai pievienotos Ukrainas iedzīvotāji, kuriem spiestā kārtā nācies pamest savas mājas. Esam veikuši nepieciešamos soļus, lai patvēruma meklētājiem sniegtu darba iespējas mūsu komandā. Mēs no sirds pateicamies arī mūsu darbiniekiem, kuri sniedz palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem, nodrošinot izmitināšanas iespējas vai ziedojot pirmās palīdzības sniegšanai.

Ukraiņu tautas drosme un pārējās Rietumu pasaules apvienošanās pret agresoru vieš mūsos cerību labākai nākotnei. Mēs kā Eiropas Savienības un Rietumu pasaules uzskatos un vērtībās balstīts uzņēmums ceram, ka saprāts un cilvēcība gūs virsroku un iebrucēji atkāpsies. 

Lai spēks un izturība Ukrainai!
Mēs esam ar jums #StandWithUkraine!
Par to, lai atkal brīvā Ukrainā zied saulespuķes!

Plašāka informācija par palīdzības organizēšanu Valmieras novadā patvēruma meklētājiem no Ukrainas ir pieejama valmierasnovads.lv

 

Foto autors: John Ramsdin